Черкащині оголошують повторний набір правоохоронців

По конкурсу ГУНП у Черкаській області набрали лише 26 слідчих, хоча хотіли набрати 60. Заявок було 200, проте заяв подали лише 100 осіб. Відібрані 26 осіб проходять підготовку у Дніпрі. У більшості випадків кандидати не склали іспит із фізичної підготовки. Про це на прес-конференції в ГУ НП у Черкаській області розповів начальник управління кадрового забезпечення Руслан Горяченко.

Інформує “Вичерпно”.

З 18 квітня буде оголошено наступний конкурс: 30 дільничих та 100 посад офіцерського складу. На сайті Національної поліції Черкас є відповідна інформація для конкурсантів. 

В подальшому на сайті ГУНП з’явиться онлайн-анкета. На її заповнення дадуть 10 днів — з 10 по 28 квітня. Після цього конкурсантів попросять надати необхідні документи. Першим етапом буде тестування онлайн на знання законодавчої бази. Всі етапи конкурсу з метою відкритості фіксуватимуться на відео- та аудіозаписи. Займатиметься відбором спеціальна поліцейська комісія з 5 членів. Також процес включає медичне обстеження та психологічний відбір. В кінці кандидатів обирає комісія, а призначає Головне управління у Черкаській області. Зарплату обіцяють пристойну, зокрема, дільничий отримуватиме близько 8 тис. грн.

Слід зазначити, що нормативи з фізичної підготовки зменшено. Таке рішення було прийнято після аналізу ситуації із проходженням тестування попередніх кандидатів.

” Є райони, де половина відділення поліції — це вакантні посади. Тому потрібні здорові, розумні і здібні кандидати — молодь, яка хоче творити нову поліцію. — сказав Руслан Горяченко. — Загалом, в області близько 400 вакантних посад. Лише третина з усієї кількості — це жінки. Але при цьому вони, в принципі, рівні з чоловіками і виконують ті ж нормативи”.

17842200_10206849633478768_927443515_n

При цьому Горяченко пояснив, що онлайн тестування проходите у спеціальних кабінетах і там вестимуть аудіо- та відеозапис. Тому підглянути в інтернеті ніхто нічого не зможе.

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *