Черкащину протягом трьох днів “оцифровувала” команда Google

21–23 липня в межах кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області” обласною державною адміністрацією спільно з Канівським та Уманським міськвиконкомами та Монастирищенською райдержадміністрацією організовано та проведено з’їзд фотографів спільноти Локальних Гідів Google. Про це у Facebook повідомляє Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Команда Локальних Гідів упродовж трьох днів працювала в трьох регіонах області – Канівському районі та м. Канів, м. Умані та Монастирищенському районі з метою відображення на Google Картах найцікавіших туристичних об’єктів та локацій Черкаської області.

Зазначимо, що обласною державною адміністрацією спільно з Google Україна в області реалізовується кампанія “Цифрове перетворення Черкаської області”, метою якої є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

У межах кампанії вже створено спеціальний сайт “Мандруй Черкащиною”, де зібрано інформацію про найцікавіші туристичні місця області, розроблено 3D-тури та створено опцію “Сплануй подорож”.

Також кампанія створила Інтерактивний реєстр екологічних проблем Черкаської області та розробила мобільний додаток EcoInspector, де можна додавати інформацію про екологічні проблеми, а система контролюватиме процес їх вирішення.

Невід’ємною складовою кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області” стала також низка освітніх проектів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *