Черкащину включено у пілотний проект по контролю витрат на протидію епідемії ВІЛ

Завдяки активній співпраці фахівців Черкаського обласного центру СНІДу з Центром громадського здоров’я МОЗ України, Черкаську область було включено в перший пілотний проект по впровадженню сучасних інформаційних технологій у сфері фінансового моніторингу.

За технічної підтримки проекту USAID “Реформа ВІЛ – послуг у дії” днями відбулася робоча зустріч міжнародних експертів електронного інструменту фінансового моніторингу “FinReports”, фахівців центру СНІДу і представників громадськості.

Під час зустрічі фахівці центру мали можливість ознайомитись с основними функціями програми та провести фінансовий моніторинг витрат регіону на протидію ВІЛ – інфекції/СНІДу за 2015 рік.

Завдяки активному залученню регіональних фахівців, експерти “FinReports” планують доопрацювати інструмент та скористатися ним під час проведення моніторингу витрат за 2016 рік.

За словами головного лікаря КЗ “Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом Черкаської обласної ради” під час активного реформування медичної галузі такий електронний інструмент має всі шанси стати основою для загального моніторингу витрат інших відомств, громадських організацій та ЛПЗ області у сфері громадського здоров’я.

За інформацією Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *