Черкасці просять врятувати затоку на Митниці

Мешканці мікрорайону “Митниця” звернулися до депутата фракції Вільних демократів Максима Шадловського з проханням вирішити проблему забруднення та замулення затоки, яка заходить в суходіл біля перехрестя вулиць С. Смірнова та Героїв Дніпра. Про це він повідомив на сесії міськради 15 березня, пише vikka.ua.

– Уздовж затоки розташований один з улюблених пляжів на Митниці, який опинився під загрозою екологічного лиха та поступово перетворюється на болото. Причиною швидкого замулення та забруднення є те, що прямо до затоки виходять труби зливової каналізації, через які проходять стічні води. Зі слів мешканців, стоки не замерзають навіть при морозі -12С. Це також може свідчити про те, що хтось незаконно “врізався” до міської каналізації та зливає свої нечистоти через трубу,– заявив Максим Шадловський.

За його словами, раніше на очищення затоки, у якій в пляжний сезон купається значна частина містян, із міського бюджету виділялися кошти. Затоку прочищали тракторами, прориваючи канал до водосховища, щоб вода циркулювала і завдяки цьому очищалася.

– Оскільки місто створювало цю пляжну зону, то і утримування затоки – виключно компетенція Черкаської міської ради, – наголосив депутат.

Він звернувся із депутатським запитом, у якому просить знайти ресурси та можливість прочистити та поглибити затоку “Марина”, визначити відповідального за утримання берегової смуги уздовж вулиці Героїв Дніпра, та зокрема в районі пляжу “Марина”, а також провести перевірку фактів незаконного “врізання” до міської зливової каналізації. А відповідальність за виконання цього доручення покласти на міського голову Анатолія Бондаренка. Депутати підтримали відповідний запит 38-ма голосами.

Фото vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *