Черкащан закликають провести день без поліетилену

Долучитися до Всеукраїнської акції «День без поліетилену» пропонують жителям області вже цієї середи. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів ОДА.

Ініціювали акцію в Міністерстві екології та природних ресурсів України. Мета акції – застосувати у повсякденному житті модель нової екологічної поведінки, притаманної для жителів ЄС, привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів та, як наслідок, непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами, а також сприяти популяризації доступних екологічних рішень на заміну пластику серед споживачів торговельних мереж, супермаркетів та магазинів роздрібної торгівлі.

– Думаю, що один день без поліетиленових пакетів українці зможуть прожити без втрат та психологічних травм, – зазначив міністр еології та природних ресурсів Остап Семерак. – Я, як міністр екології, закликаю зробити це 3 липня у Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag – Free Day). Щоб мій заклик не залишився просто хорошою пропозицією, ми разом із Програмою розвитку ООН, міжфракційним об’єднанням депутатів «Зелена енергія змін» та Zero Waste Alliance Ukraine вирішили в цей день провести загальноукраїнську акцію «День без поліетилену».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *