Черкащанка виготовляє унікальні диво-яйця (ФОТО)

Унікальні яйця виготовляє жителька Маньківки Галина Поліщук. Два роки тому жінка побачила схожі роботи та перейнялась бажанням теж взятися за цю справу. Упродовж двох місяців пані Галина зіпсувала не одне гусине яйце. І ось нарешті – шедевр вдався, пише “ГромЧе”.

– Яєчна шкаралупа – матеріал досить крихкий, тож із десяти яєць вдавалося лише одне. Нині я вже гарно освоїла техніку, проте відходів теж  вистачає – лише п’ятдесят відсотків це вдалі вироби. Що ж стосується техніки виготовлення, то вона не складна – вміст яйця видувається, на шкаралупу наноситься малюнок та вирізається за допомогою гравера. Головне мати бажання, час і терпіння, – розповідає майстриня Галина Поліщук

Два роки  захоплення дали неабиякі результати – близько 50 робіт. Проте зібрати колекцію досить важко, адже жінка повсякчас дарує свої вироби друзям та знайомим.

13020538_1052081254855475_735544769_n

Фото: Ольга Барсукова

–  Ця справа досить кропітка, тож на виготовлення одного яйця йде чимало часу – від трьох до десяти днів, – зазначає пані Галина.

В планах у жінки розпочати роботу із страусиними яйцями, а в подальшому показати свої шедеври на широкий загал,  організувавши виставку.

Фото: Ольга Барсукова

Фото: Ольга Барсукова

Фото: Ольга Барсукова

Фото: Ольга Барсукова

Фото: Ольга Барсукова

Фото: Ольга Барсукова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *