Черкащани, які були учасниками Революції Гідності, можуть отримати компенсацію для придбання житла

Постраждалі, а також родини загиблих під час Революції Гідності мають право на грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення.

Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, а також членів їх сімей», яка набула чинності в лютому 2019 року.

Згідно з Порядком, визначеним постановою, право на отримання грошової компенсації мають:

– сім’ї осіб, які загинули під час участі в Революції Гідності;

– сім’ї осіб, які померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності;

– сім’ї осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за участь в Революції Гідності;

– особи, що набули інвалідності I-II групи під час участі в Революції Гідності.

Грошова компенсація членам сім’ї загиблого (померлого) (яким надано статус відповідно до абзацу чотирнадцятого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», далі – Закон) або особам з інвалідністю (яким надано статус відповідно до пункту 10 частини другої статті 7 Закону) виплачується у повному обсязі в порядку черговості взяття на квартирний облік і з врахуванням категорії отримувача грошової компенсації для членів сім’ї загиблого.

Щоб отримати грошову компенсацію, потрібно особисто звернутися з заявою до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, буд. 117, к. 120. Замість особи з інвалідністю подати заяву може її законний представник чи уповноважена особа.

Додаткову інформацію з питання призначення грошової компенсації можна отримати за телефоном: 37-63-41.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *