Черкащани можуть протестувати новостворений форум лісового господарства

Колектив лісового господарства в Україні створив власний форум. Його метою стало забезпечити зручне в користуванні інтернет-майданчика, де кожен охочий зможе отримати відповідь на своє запитання, опублікувати інформацію, долучитись до обговорення, переглянути актуальні теми, взяти участь чи створити власне опитування, знайти однодумців чи навіть майбутніх співробітників тощо.

Наразі форум до 28 лютого 2016 року тестується.d14075c023823e179025c3a85c57683f1

– Ідея створення подібного майданчика для обговорення питань лісового господарства існувала ще з 2010 року, – йдеться на сторінці форуму. –  коли вперше відкрив для себе таке джерело інформації як Лісовий форум Грінпіс Росії. Як зрозуміло із назви, згаданий ресурс охоплював лише регіон Російської Федерації (хоч це і в жодному разі не ставало перепоною для реєстрації та участі в обговореннях користувачів з України). Після численних спроб знайти подібний веб-сайт, який би поєднував тематику лісової галузі та можливість активного обговорення в Україні, я врешті здався. Ні Український лісовод з їх цензурою публікації і форматом сайту, ні Лісівник із незручним функціоналом, ні Лісовий вісник, ні Деревообробник, ні derevo.info, ні навіть офіційний сайт ДАЛРУ тощо не надавали комфортних умов для тематичного спілкування. Тому, на початку лютого було розпочато роботу над інтернет-форумом із робочою назвою “Лісове господарство України” за адресою forestforum.in.ua.

У форуму є свої особливості. Усі зареєстровані користувачі мають можливість починати власні обговорення (теми/голосування), а також долучатись до обговорення тем інших користувачів. Тут абсолютно відсутня  цензура публікації. Кожен охочий може підписатись на розсилку новин через загальну RSS-стрічку усього форуму, або окремої категорії. Також на форумі не існуж обмежень у мові повідомлень, проте рекомендується використання української/російської/англійської.

Фото скріншот форуму, softpro.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *