Черкащани висадили молоді сосни

Якщо хочемо жити краще і жити у країні, яку вважають кращою – маємо для цього щось робити. Адже крім нас ця проблема нікого не хвилює. Туристи приїдуть і поїдуть у свої, європейські, містечка, а ми залишимося тут, вдома. Для черкащан це є переконливим аргументом, тож найсвідоміші з них нещодавно висадили молоді дерева на схилах Дніпра.Ozelenennya_mista_cherkaschani_visadili_molodi_sosni_1

Як повідомляє офіційний сайт Черкаської міської ради, «близько двох тисяч молодих сосен висадили в лісопарковій частині міста уздовж вулиці Тургенєва». Екологічна акція в рамках Всеукраїнської кампанії «За чисте довкілля» стала не лише чудовою можливістю озеленити своє місто, а й стати ближчим до природи. Та й в такі сонячні весняні дні перебувати на свіжому повітрі – одне задоволення, – зізнаються учасники проекту.

Близько п’яти років тому на цьому місці сталася пожежа, а вже сьогодні зеленіють молоді сосни. До оновлення лісу приєдналися міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, його заступники, працівники департаменту житлово-комунального комплексу, представники депутатського корпусу та небайдужі черкащани.

Ті, хто бачить результат своєї роботи на збудування міста хочуть продовжувати цю справу. Тож зовсім скоро туристи з європейських міст будуть заздрити нам, адже у Черкасах є ті, кому не байдуже, тож наше краще майбутнє не за горами.

Фото з офіційного сайту Черкаської міської ради 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *