Черкащани вітали митрополита різдвяними колядками (ВІДЕО)

7 січня о 14.00 у трапезній залі Черкаського єпархіального управління поздоровляли митрополита Софронія різдвяними колядами та сценками дитячих недільних шкіл. Першими Його Високопреосвященство привітав дитячий хор кафедрального собору на чолі з регентом Ольгою Полянською.  Про це повідомляють у прес-службі Черкаської єпархії УПЦ.

Радував також своїм співом архієрейський хор під керівництвом протоієрея Валентина Кокодія. Дитячі недільні школи черкаських храмів Різдва Христового, що у Південно-Західному мікрорайоні та святого Апостола Андрія Первозванного мікрорайону «Митниця» ставили сценки та розповідали вірші. Хори цих приходів виконали декілька різдвяних колядок.

Привітали свого священноархімандрита також братія Черкаського чоловічого монастиря на честь Різдва Пресвятої Богородиці з намісником обителі вікарієм Черкаської єпархії Преосвященнійшим єпископом Золотоніським Іоанном. Парафія святого Апостола Луки, що діє при Третій Міській Лікарні Черкас на чолі з настоятелем архімандритом Віктором (Солонько), також не лишилась осторонь.

До самого вечора громади та хори інших храмів вітали митрополита Софронія різноманітними вітаннями. Кожен отримав архіпастирське благословення та різдвяний гостинець з рук митрополита.
Фото, відео Черкаської єпархії УПЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *