Черкащанки виграли по 1 тис. грн в акції від українського банку

У листопаді стартувала акція ПриватБанку “Комуналка у Приват24 з MasterCard”, головним подарунком якої є 1000 грн на оплату комунальних послуг, пишуть “Вечірні Черкаси”.

Дві мешканки Черкащини з Чорнобаю та Шполи – Нікітенко Наталія та Дьо Людмила – стали одними з 50 переможців листопада  і отримали по 1000 гривень. А вже у грудні знову перемогли жінки – дві Тетяни, Ганенко та Ковальова, що мешкають у Черкасах.  Вітаємо наших співвітчизниць та зичимо їм добра!

– Я успішно користуюсь Приват24 – дуже зручно, – каже одна з переможниць Ганенко Тетяна, –  зареєструвалася в акції, оплатила комуналку, а потім прийшла SMS, що я перемогла в акції. Це чудово!”.

Умови акції надзвичайно прості та вигідні. Все, що треба зробити, – зареєструватися в акції на сайті pb.ua/plat та здійснити від 5 комунальних платежів в інтернет-банку Приват24 (розділ «Мої платежі») зі своєї картки MasterCard.

Головний подарунок – 1 000 грн на оплату комунальних послуг. Перші 100 000 клієнтів, які зареєструються та виконають умови акції, отримають 5 грн на рахунок мобільного телефону. Щомісяця перемогу здобувають півсотні  клієнтів з усієї України. Переможцем акції клієнт може бути лише раз за весь її період.

Фото p-p.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *