Черкащиною курсує унікальний в області маршрутний автобус

Унікальний в області сучасний автобус почав курсувати автошляхами Сміли та Черкаси. Рейсовий автобус нового європейського зразка виконує міжміський маршрут №302 сполученням «Станція Шевченко – Черкаси». Найновіший в своїй лінії ПАЗ-4234 придбав та запустив у роботу головний перевізник Сміли – АТП-17128, пише видання “Сміла“.

Випущений в грудні 2015 року маршрутний автобус не має аналогів по всій Черкащині і має ряд переваг перед своїми «колегами». Він ривезений прямо з заводу на замовлення смілянського перевізника. Ззовні автобус не особливо відрізняється від попередніх моделей, але значно модернізований технічно: світлодіодні фари, європейська оптика, нове діодне освітлення салону, м’які, зручні сидіння та потужний, екологічний двигун, який відповідає європейському зразку «Євро-4».

Німецьке обладнання керується електронікою, тож у разі будь-якої неполадки система реагує і знижує ризик виникнення надзвичайної ситуації, що робить автобус вдвічі безпечнішим. Серед головних пріоритетів – зниження екологічної шкоди довкіллю, підвищення економічності та комфорту.

Водіїв на новому автобусі двоє – Сергій Литвин і Валерій Островський, працюють почергово. Новенький автобус вийшов на маршрут з неділі і перші пасажири вже змогли його оцінити.

Додамо, що протягом минулого року в рейсах почали працювати ще 3 сучасних автобуси. Поступово автобуси з карбюраторними двигунами замінюють на дизельні. Це значно економічно вигідніше і більш сучасно, зазначають в АТП-17128. А від економічної вигоди залежить і збереження та зменшення тарифу, що, в першу чергу, важливо для пасажира.

Фото www.checherskivestnik.by

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *