Черкащиною пройде пішохідна експедиція до Незалежності України

Пішохідна експедиція «Ріка життя» пройде повз Черкащину.  Учасники експедиції здолають 1100 км вздовж річки Дніпро з півночі на південь України за 54 дні. Про це повідомляє видання “ВМІСТІ

За весь час вони пройдуть повз таких міст як Славутич, Вишгород, Київ, Ржищів, Канів, Черкаси, Чигирин, Світлозаводск, Кременчук, Дніпродзержинськ, Верхньодніпровськ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Марганець, Нікополь, Берислав, Нова Каховка, Цюрупинськ, Гола Пристань, Херсон та інші населені пункти вздовж Дніпра до с. Рибальче Голопристанського району Херсонської області.

Пішохідна туристсько-краєзнавча експедиція «Ріка життя»  відбудеться до 25-ї річниці Незалежності України. Усі учасники будуть йти пішки і ночувати в наметах. Почнуть експедицію 2 липня, а завершать 24 серпня – до Дня Незалежності України. Маршрут стартує з села Кам’янка Ріпкинського району Чернігівської області.

Склад експедиції – 5 чоловік, проте організатори зазначають, що на маршруті в команду короткостроково можуть долучатися інші учасники з регіональних туристських організацій і любителі за окремим погодженням.

Організовує експедицію голова громадської організації «Олександрійці» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Щоденник заходи з фото та відеоматеріалами буде публікуватися на сторінці у «Фейсбук» і в засобах масової інформації.

Фото “ВМІСТІ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *