Черкаська бізнес-спільнота спрямувала на оздоровлення довкілля 19,6 млн грн податку

За січень – липень 2016 року черкаські суб’єкти господарювання сплатили до зведеного бюджету понад 19,6 млн грн екологічного податку, що на 21,7% або на 3,5 млн грн перевищує минулорічні показники. 20% надходжень з цього платежу спрямовується до спеціального фонду державного бюджету, 80% – до місцевого бюджету. «Таким чином, до державної казни надійшло понад 3,9 млн грн, а до місцевої – майже 15,7 млн», – повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Інформує Черкаська ОДА.

Статус платників екологічного податку визначений статтею 240 Податкового кодексу України. До них, зокрема, відносяться суб’єкти господарювання, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними або пересувними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи тощо.

На сьогодні, платниками екологічного податку в м. Черкаси є понад 450 суб’єктів господарювання – юридичних осіб та майже 130 фізичних осіб – приватних підприємців. Найбільші суми екологічного податку відрахували до бюджету черкаські підприємства – виробники теплової та електричної енергії, теплоізоляційних матеріалів та хімічна промисловість.

Фото news.dtkt.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *