Черкаська дівчина шиє спеціальні подушки для вагітних та для годування груддю

Молода дівчина з Черкас Тетяна Понцир шиє подушки для вагітних та для годування груддю. Змалечку ніколи швейною майстерністю не займалася, але у пошуку цікавих ідей для натхнення натрапила на таку новинку. Кілька уроків у фахівця, безліч перечитаної інформації та безсонні ночі і – вуаля! – зшила власноруч першу партію спеціальних подушок. Спершу навіть і не думала, що захоплення може стати підробітком. А зараз у Тетяни уже в розробці творча майстерня «Спросоння».

Ідея почати шити подушки для вагітних та для годування груддю мені не приснилася… Займатися цим я взагалі не планувала. Просто якось вночі шукала ідеї для натхнення, дивилася різні пабліки, сайти, читала статті. І так натрапила на публікацію вагітної двійнею дівчини, яка писала, що їй важко і некомфортно спати, а потім ця проблема у неї вирішилася спеціальною подушкою.

Насправді в Україні розробників подушок для вагітних дуже мало. Коли я зацікавилися такими подушками, перечитала безліч різних публікацій про них. Зрозуміла, що в основному всі сайти російські. Є лише один паблік, який займається доставкою в Україну, але таке замовлення виходить дорого, тому вирішила пошити власноруч.

Спершу було «внутрішнє відторгнення», бо ніколи навіть за швейною машинкою не працювала. Я не швачка і ніколи за машинкою не сиділа. Тому у голові купа думок: «Як ти будеш це робити? Це ж треба скільки всього знати». Але потім зібралася духом. Почала шукати спершу швачку, яка могла б мене трішки підучити. Подзвонила знайомій, яка працює на фабриці Лесі Українки. Попри те, що вона теж про подушки для вагітних не чула, погодилася. І ми так разом першу партію із 11 подушок виготовили.DSCN9909 Натрапила на фільм з Дженніфер Лопес, яка всюди брала з собою подушку для вагітних. Через це чоловік викинув ту подушку, і Лопес навіть шукала її у сміттєвому баку.

Подушки для вагітних можна використовувати не тільки вагітним. Коли я пошила першу подушку, мій чоловік ліг на неї і сказав, що більше її не віддасть. Також у такої подушки зустрічається назва «нестандартна» або «універсальна». Її рекомендують використовувати людям похилого віку, з проблемами серцевої системи, опорно-рухового апарату.DSCN9911DSCN9912

Для зручності вагітної треба чотири звичайних подушок. А спеціальна замінює усе. Її можна розмістити як хочеш і як зручно. Рекомендується використовувати після четвертого місяця вагітності.

Існує сім різних форм таких подушок. Це – для годування, для сну, універсальні, для двійняток і так далі. Матеріал для наволочки і для напірника беру бязь, тобто 100% бавовну. Інколи замовники просять інакший напірник, бо 100% бавовна швидко зношується, тому беру з домішками поліестеру. Найкращий варіант – 80 на 20. Наповнюю холофайбером, який замовляю з Харкова.DSCN9921DSCN9923

Вирішила створити суто українську назву. Спершу думала назвати свою творчу майстерню «Обійми», бо, змінюючи наголоси, змінюється і суть: така собі гра слів. Але потім побачила дитячий центр з такою ж назвою, тому вийшло «Спросоння».

Перед замовленням питаю період використання: під час вагітності чи вже після пологів. Майже всі подушки можна використовувати і для сну, і для годування, але у деяких якась функція переважає, тому обов’язково запитую для чого. Якщо хочуть універсальну –  пропоную «рогалик». Ця подушка на зав’язках, триматиметься на талії. Під час годування основа подушки розміщуємо спереді жінки, під час сну – розв’язуємо, а для підтримки спини – частиною із зав’язками розміщуємо попереду.DSCN9916DSCN9915

На пошиття подушки йде одна ніч. Декоративну починаю шити, коли якась цікава ідея виникне. Зараз захопилася совенятами, слоненятами і зайчиками.
DSCN9905 DSCN9906

У планах хотілося би займатися безкаркасними меблями. Це все буде у рамках «Спросоння», тобто все для сну.

Моя сімя спить на подушках, які я сама зшила. Це звичайного розміру подушки, наповнені також холофайбером. А взагалі, коли вперше шию якусь подушку намагалося випробувати на собі її зручність і практичність.DSCN9907 DSCN9909

Фото “Черкаси Сьогодні”

Спілкувалася Яна ТИХОПЛАВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *