Черкаська філармонія закрила концертний сезон

Черкаська обласна філармонія закрила свій 62-ий концертний сезон великим Гала-концертом, інформує сайт департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Перед початком концерту художній керівник Черкаської обласної філармонії, народна артистка України Лідія Зайнчківська розповіла глядачам про те, що цікавого відбулося у завершаючому сезоні 2016-2017р.р. А були створені чудові цикли концертів – «Камерні вечори», «Наодинці з роялем», «Вокальні вечори», «Суботні зустрічі з симфонічним оркестром» , літературно- музичні програми для школярів -«Хотіла б я піснею стати» (поезія Лесі Українки та романси написані на її вірші), «Каменяр» по творах Івана Франка, «З чого починається Батьківщина», «Народні ігри та гуляння» (інсценізація народних обрядів та звичаїв). Традиційні концерти симфонічного оркестру на День Студента такі як «Золоті шедеври класики», «Жива музика екрану», «Музика кіно» і т.д. Поділилася планами на майбутній 63-й концертний сезон.

На концерті були представлені всі музичні жанри – від класики до естради. Це був своєрідний звіт колективів та солістів філармонії перед своїм слухачем фрагментами нових програм, нових пісень, композицій та музичних творів. Окрасою концерту була співачка з Києва – народна артистка України Ольга Чубарєва, чудово і свіжо прозвучав новостворений чоловічий дует Сергія Нетахати та Юрія Ільчука, як завжди була неперевершеною «Вербена», яка виконала неаполітанські пісні та українську «Намалюй мені ніч», красиве поєднання камерного оркестру та саксофону, цікава, жива та колоритна нова постановка «Народні ігри та гуляння» у виконанні Черкаського народного хору, професійне та красиве виконання українських авторських пісень новими солістками ансамблю «Росава»-Галиною Боровицькою та Катериною Овсієнко. У філармонії зійшла зірка молодого,перспективного естрадного співака Віталія Панченка.

Гарний концерт, чудові враження глядачів вселяють надію в те , що наступний сезон буде не менш цікавим та плідним на таланти, концертні програми та пісні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *