Черкаська мерія готова повернути допорогові закупівлі в системі “Прозорро”

8 лютого Соснівський районний суд задовольнив позов автомайданівця Юрія Кравця про визнання недійсним рішення міської ради “Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради “Про здійснення електронних закупівель у м. Черкаси”. Про це повідомив у Facebook керівник юридичного управління міської ради Анатолій Стойко.

Інформує “Вікка”.

“Виходячи з підстав заявленого позову та прийнятого судового рішення, слідує висновок щодо порушення вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” при прийнятті рішень щодо запровадження електронної системи закупівлі “Prozorro” для допорогових сум. Аналогічна судова практика відслідковується й по іншим регіонам”, – пише Стойко.

У зв’язку з таким рішенням суду юридичне управління департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради рекомендуватиме міському голові Анатолію Бондаренку та секретарю міськради Олександру Радуцькому не оскаржувати постанову Соснівського районного суду та дати доручення Департаменту економіки та розвитку терміново розробити проект рішення “Про здійснення електронних закупівель у м. Черкаси” (для допорогових сум)”.

Зазначимо, що наприкінці січня міський голова Черкас Анатолій Бондаренко своїм рішенням тимчасово повернув допорогові закупівлі через “Прозорро”. Він доручив департаментам, комунальним закладам, установам та підприємствам Черкаської міськради впродовж двох місяців 2017 року здійснювати закупівлю товарів через систему електронних державних закупівель ProZorro за умови, що очікувана річна вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 20 тисяч гривень.

Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *