Черкаська міська рада після 3-годинного обговорення ухвалила проект бюджету на 2018 рік

Після обговорення депутатам було запропоновано кілька “бюджетних” проектів рішення. Серед них – у редакції виконавчого комітету, в редакції бюджетної комісії – з урахуванням усіх пропозицій, що були озвучені на сесії, а також раніше на засіданнях комісій, а також кілька редакцій з тими пропозиціями, що були озвучені на сесії, пише Інфоміст.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко закликав депутатів проголосувати за перший варіант, тобто за бюджет у частині заробітних плат, енергоносіїв, а також захищених статей. Зрештою за бюджет у редакції виконкому проголосували лише 16 депутатів.

Секретар міськради Олександр Радуцький закликав узяти “тайм-аут” іще на 10 днів, аби спокійно розглянули всі пропозиції.

– Давайте голосувати не емоціями, а розумом. Ми працювали дві години, тепер встає депутат і каже: те, що ви опрацьовували дві години, не має значення, давайте голосувати в редакції виконкому. Бюджет, який ми сьогодні ухвалимо, буде непрацюючим, це буде злочином – ухвалити такий бюджет. Ми доопрацюємо бюджет і у спокійний спосіб його ухвалимо через два тижні, – зазначив Радуцький.

Другий варіант бюджету – з пропозиціями бюджетної комісії також підтримали лише 16 депутатів. Опісля депутати провалили третій варіант бюджету. Той, що було опрацьовано на засіданні міської ради. Саме цей проект критикувала директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган, адже він є не збалансованим. За такий проект проголосувало 13 депутатів.

Четвертим варіантом депутати також розглянути проект, подібний до третього. Єдиною правкою до нього було додавання 20 млн грн на будівництво арени. З такою ініціативою виходила Партія вільних демократів, щоправда за бюджет все одно не голосувала. Зрештою за, як і минулого разу, було лише 12 депутатів. У підсумку мінімальною більшістю – 22 голосами – бюджет було проголосовано.

Депутати підтримали проект рішення з урахуванням усіх пропозицій, що стосувалися загального фонду бюджету.

Фото УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *