Черкаська міськрада оприлюднила програму святкування Дня Конституції

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Ця дата приурочена до події, що сталася в 1996 році: саме тоді Верховна Рада України прийняла текст Основного закону, інформує Черкаська міськрада.
Про офіційні заходи, які відбудуться в Черкасах цього дня, розповіла під час ранкової наради в мерії директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук.
– о 10.00 – на площі Знань Черкаського державного технологічного університету покладуть квіти до пам’ятного знаку народному депутату 2-го, 3-го та 6-го скликань, одному з авторів Конституції Михайлу Сироті (збір учасників на 9.45);
– о 12.00 – відкриття меморіальних знаків на фасаді будівлі Черкаської обласної філармонії Герою України, народній артистці України, Лауреату Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка Раїсі Кириченко, народному артисту України, композитору Анатолію Пашкевичу та українському поету й письменнику Миколі Негоді;
– 15.00 – 19.30 – у сквері за ОДА триватиме святковий концерт «Рідна Україна – то душі краплина!» за участю творчих колективів міського Будинку культури ім. Івана Кулика та духового оркестру Черкас.
Фото People IN

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *