Черкаська молодь проводить вуличні посиденьки (ФОТО)

Ні для кого не секрет, що молодь у Черкасах дуже творча. Вони не можуть сидіти без діла, їм потрібно завжди бути в русі і мати поряд однодумців. І от нещодавно, 17 квітня, молоді черкаські поети зібралися на теплі весняні посиденьки. «Говорити римами, пробуджувати культуру рідного міста та доводити, що поети Черкащини ще мають що сказати, такою є мета нашого вуличного читання поезії», –  запевнили організатори.  b_ICu2BbbJw

І погода, і загальний настрій того вечора були неймовірними. Усі присутні отримували задоволення від місця, де перебували і кайфували від спілкування з новими цікавими людьми, однодумцями. Окрім читання поезії, майстри слова співали пісень, грали в американський футбол, Джангу, ворожили на старій величезній книзі Пушкіна, розігрували книжечку шляхом батлу та складання поезії на ходу…і ще багато цікавого відбулося того вечора.
Xw0ceBatIfU

– Ми просто дуріли, відпочивали, знайомилися і отримували від цього цього задоволення, – розповідає учасниця поетичних величних посиденьок Аня.

Разом із сонячною погодою поетів зігрівала лірична, трагічна та комічна поезія. Костя Гарасименко, Іра Хорошаєва, Богдан Чередніченко, Евген Кіяєв, Марина Кошова, Олег Сороковенко, Наталя Анісімова, Денис Андрущенко і ще багато чарівних дівчат ділилися своїми поетичними надбаннями. А Анатолій Анісімов створював відповідну атмосферу, граючи на гітарі.

Наступна така зустріч планується вже за тиждень. Усі її учасники вже активно готуються до посиденьок. А серед запрошених – усі черкащани та гості міста!

Автор Надія Нестеренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *