Черкаська область спрямувала до зведеного бюджету на 820 млн грн податків більше

За 1 квартал від платників Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 2123 млн грн податків і зборів. Показник відповідного періоду минулого року збільшений на 820 млн грн. У тому числі до державного бюджету зібрано 1015 млн грн, до місцевих – 1108 млн грн.

Інформує Черкаська ОДА.

Також сплачено 791 млн грн єдиного внеску. Про це поінформував начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа. Він зазначив, що до держбюджету забезпечено податків на 472 млн грн  більше січня – березня 2016 року. До місцевих бюджетів – на 348 млн грн більше, ніж за три місяці минулого року.

За січень – березень п.р. забезпечено надходження 781 млн грн податку на доходи фізичних осіб. У тому числі понад 195 млн грн ПДФО перераховано до державного бюджету України, а майже 586 млн грн – до місцевих бюджетів. Податок на доходи фізичних осіб залишається першим за обсягом надходжень. У доходах зведеного бюджету його частка з початку року склала 37 %, у доходах місцевих – 53 %, державного – 19 %.

За три місяці зібрано 563 млн грн податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Цьогорічний збір ПДВ у понад 2,5 раза або на 341 млн грн більший за відповідний показник минулого року.

Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 194 млн грн.єдиного податку, що  на 76 млн грн більше, ніж за три місяці минулого року. Земельний податок та орендна плата перерахована в сумі понад 178 млн грн.  Також місцеві бюджети отримали понад 50 млн грн акцизного податку з роздрібу.

За три місяці надійшло 107,5 млн грн податку на прибуток підприємств та понад 61 млн грн військового збору.

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *