Черкаська область внесла до бюджету чотири мільярди гривень податків

Як поінформував начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа, збір доходів зведеного бюджету перетнув чотирьохмільярдну позначку і склав на сьогодні 4125 млн грн. У тому числі до загального фонду державного бюджету зібрано 1,835 млрд грн. До місцевих бюджетів надійшло 2,29 млрд грн. Також сплачено 1,53 млрд грн єдиного соціального внеску. Крім того, платникам на рахунки відшкодовано 288,1 млн грн податку на додану вартість.

Про це інформує Черкаська ОДА,

Керівник ГУ ДФС Черкащини зазначив, що ця подія є знаковою для області напередодні відзначення Дня Незалежності України та подякував платникам податків і зборів за співпрацю і за відповідальне ставлення до сплати податків.

Він зазначив, що найзначніші надходження від податку на доходи фізичних осіб – 1 589,1 млн грн. Надходження від ПДФО становлять 52 % всіх надходжень до місцевих бюджетів Черкаської області та 22 % – державного бюджету України. Друга значна сума – збір ПДВ з вироблених в Україні товарів – 614,5 млн грн, що в 1,7 раза більше за факт восьми місяців минулого року.

За словами керівника фіскальної служби області, за результатами восьми місяців очікується, що надходження податків до місцевих бюджетів складуть 2,4 млрд грн, а збір платежів до загального фонду державного бюджету перевищить 1,9 млрд грн податків і зборів. Очікувані перерахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – 1,59 млрд грн.

Фото profspilka.kiev.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *