Черкаська ОДА профінансує реконструкцію сервісного центру МВС

Кошти на реконструкцію приміщення, у якому розміститься черкаський територіальний сервісний центр МВС, виділила обласна рада.

Про це іфнормує “ПРОЧЕРК”.

Оскільки МВС – державна структура й, відповідно, фінансується з державного бюджету, обласні кошти було виділено через Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території області. Це викликало у низки опозиційних депутатів, зокрема, свободівців та радикалів, запитання: чому органи державної влади фінансують комунальними грошима, яких в області й так бракує?

“Новостворювані сервісні центри тісно пов’язані з безпекою руху і принесуть користь Черкащині, – висловив переконання заступник начальника управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу ОДА Сергій Синільник. – Вони, зокрема, реєструють та знімають з обліку транспортні засоби, видають посвідчення водія, свідоцтва про підготовку водія до перевезення небезпечних вантажів та інші документи. Найголовніше – приймають іспити від кандидатів у водії. Тим часом, на автошляхах гине більше людей, ніж на війні. Кількість транспортних засобів постійно збільшується. Тому гостро стоїть питання про збільшення та реконструкцію приміщення сервісного центру, яке побудоване ще у 1980-их роках”

Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, у свою чергу, зазначив, що черкаський сервісний центр МВС діє по аналогії з центрами надання адміністративних послуг, а отже є ефективним способом боротьби з корупцією.

“Це буде пілотний проект для України, – наголосив Юрій Олегович. – Вважаю, що він буде ефективним. Ми звернулися до Черкаської міської ради з пропозицією долучитися до фінансування реконструкції сервісного центру. Сподіваюся, що нам надійде позитивна відповідь. Загалом передбачається створення 6 чи 7 таких центрів в області. Це – не закриті кабінети, де «вирішуються питання» по тих чи інших водійських правах. Це – загальне приміщення, відкрите для відвідувачів”.

Більшістю в 59 голосів депутати підтримали внесення відповідних змін до Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху. Й цього ж дня, на позачерговій сесії облради, яка відбулася після закриття звичайної, чергової сесії, депутати 58-ма голосами підтримали виділення в рамках цієї програми 1 млн 400 тис грн для реконструкції приміщення сервісного центру.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *