Черкаська ОДА співрацює з благодійними огранізаціями

Департамент соціального захисту населення Черкаської ОДА вже декілька років плідно співпрацює з різноманітними благодійними організаціями з метою залучення коштів на покращення надання соціальних послуг.

Про це повідомляє Черкаська ОДА,

“Зараз налагоджена тісна співпраця з двома потужними організаціями: Фондом Східна Європа та Фондом родини Нечитайло, – зазначає директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. – Уже маємо позитивні напрацювання і не  зупинятимемося на досягнутому”.

Із благодійною організацією «Фонд родини Нечитайло» Департамент працює з минулого року, і завдяки цій співпраці вже надано допомогу відділенню соціально-побутової адаптації Канівського територіального центру – придбали меблі, офісну та побутову техніку на суму 120 тисяч гривень. У Звенигородський будинок-інтернат для інвалідів та престарілих завезли сучасне професійне обладнання для харчоблоку на майже 250 тисяч гривень, цього року планується оновити в закладі обладнання для пральні.

Не менш активна взаємодія соціальних установ області і з Фондом Східна Європа. Нещодавно за сприяння цієї організації в нашій області розпочали свою роботу три Центри соціальної активності для літніх людей. У стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування Канівського району в селі Степанці реалізовано проект створення Центру активного довголіття з бюджетом 223 тисячі гривень, що дало змогу провести ремонтні роботи та обладнати кабінет лікувальної фізкультури й кімнату дозвілля. У територіальному центрі соціальної допомоги Придніпровського району облаштовано соляну кімнату для проведення процедур галотерапії та тренажерний зал (вартість проекту 283 тисячі гривень). За участі Фонду також запрацював Центр активного довголіття для людей похилого віку «Мальва» на базі управління соціального захисту Уманського міськвиконкому, до складу якого входить комп’ютерний клас, шахово-шашковий клуб, фотосправа та гурток народного співу й хореографії. Вартість проекту становить 250 тисяч гривень.

У спільних планах керівництва Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА та «Фонду родини Нечитайло» – найближчим часом обладнати гончарну майстерню в територіальному центрі соціального обслуговування міста Золотоноша.

Фото berdpo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *