Черкаська поліція вдосконалює дорожні знаки

Система дорожніх знаків у Черкасах удосконалюється відповідно до сучасних реалій та норм. У зв’язку з цим водіям слід бути особливо уважними. Про це йшлося під час зустрічі начальника головного управління Національної поліції Валерія Лютого з представниками громадської організації «Міська варта» 25 січня.

Інформує “Прочерк”.

За словами Валерія Лютого, на кожний дорожній знак управління патрульної поліції Черкас отримує технічні умови та паспорт у виконавчих структурах міської ради.

“Я бачу, що в місті з’явилося багато нових знаків, – зауважив Валерій Лютий. – Організацію дорожнього руху вирішили привести у відповідність до норм”.

Деякі учасники зустрічі скаржилися на те, що патрульні поліцейські стали продовжувати традицію колишньої ДАІ – біля змінених знаків влаштовують «засади», вимикаючи проблискові маячки і фари. Відзначаючи, що патрульна поліція не підпорядкована ГУНП, представники громадськості просили Валерія Лютого все-таки прокоментувати ситуацію.

” Не секрет, що я свого часу працював у ДАІ. Як раніше було? Встановили новий знак – водій повинен до нього звикнути. Пройшов, приміром, місяць – за недотримання вимог цього знаку вже слід вживати заходів. Це ніде не було прописано, така була практика, – зазначив Валерій Лютий. – Ваше зауваження я почув, і під час найближчої наради порушу питання про «засади» біля місць, де з’явилися нові дорожні знаки. Подальше реагування – за керівництвом патрульної поліції”.

Фото http://freetrack.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *