Черкаська Школа мерів розробляє Стратегії розвитку міста

Черкаська команда під керівництвом Андрія Більди завершила курс навчання по проекту Школа мерів. До її складу також входить депутат Черкаської міської ради Костянтин Чернецький, фахівець зі зв’язків з громадськістю Марина Волошенко та юрист Наталія Даньковська.

Про це повідомила керівник Черкаської Школи мерів Ірина Коваль.

Протягом трьох місяців разом із колегами з інших міст черкасці навчалися новим та дієвим формам управління містами, розбирали успішні практики.

Нині учасники Школи мерів активно працюють над розробкою Стратегії розвитку міста Черкаси. Для цього вони стали учасниками форуму активних містян, проводять фокус-групи та опитування черкащан за різними категоріями, формують план, за яким місто розвиватиметься протягом десятиліть.

“Нам надано інформацію, яку не отримаєш з підручників, її можна почути лише від практиків. На завершенні навчальних модулів наша робота ще тільки починається. Чимало цікавих проектів, які вже втілені в містах Європи, варто використати для впровадження в наших рідних Черкасах”,− говорить лідер команди Андрій Більда.

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *