Черкаська школа організовує учнівську конференцію імені М. Драй-Хмари

У Черкасах 7 квітня пройде учнівська конференція “Постать Михайла Драй-Хмари в контексті української та світової літератури і культури”. Уперше такий захід організували у 2014 році за ініціативи дирекції Першої міської гімназії для вшанування пам’яті відомого поета України.

Про це повідомили на сайті Черкаської першої міської гімназії.

Український поет та літературознавець Михайло Драй-Хмара навчався у черкаській гімназії. У 1905 року пан Михайло закінчив школу. Про роки навчання він згадує у кількох своїх творах.

– Михайло Драй-Хмара навчався в чоловічій гімназії. Її правонаступником є Перша міська гімназія міста Черкаси, – зазначають у Положенні про конференцію.

До участі запрошують учнів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів вишів різних рівнів акредитації, творчу інтелігенцію, членів дитячих, молодіжних, громадських організацій Черкас, області та інших регіонів України.

За участь у конференції всі учасники та вчителі отримують цінні подарунки та дипломи.

Організатори просять надсилати заявки та роботи на адресу serte@i.ua до 1 квітня 2017 року. Сама конференція відбудеться 7 квітня о 9:00 у Черкаському музичному училищі ім. С. С. Гулака-Артемовського (вул. Байди-Вишневецького, 6).

Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням.

Фото http://fcg.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *