Черкаська школярка представить Черкаси на міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів

Учні Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 другий рік поспіль стали переможцями фіналу XVI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт”. Про це повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Інформує “Вікка”.

У цьому році школу та місто представляли учениця 8-А класу Анна Іноземець та випускник 11-А класу Богдан Пронкуров.

Чемпіонат проводився у Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. За підсумками проведення заочного туру у фінальній частині XVІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт-2016” вибороли право представляти школу та рідне місто і Анна з Богданом. Упродовж двох днів вони презентували свої власні проекти членам журі, яке складалося з наукових співробітників київських вишів, вчителям та учням шкіл Києва, журналістам, іншим учасникам чемпіонату.

За підсумками роботи журі та завдяки наполегливій праці Анна Іноземець у номінації “Анімація” зі своїм проектом “Мама – не просто слово” виборола І місце, а Богдан Пронкуров із проектом “Екологічні проблеми м. Черкаси” посів ІІІ місце у номінації “Короткометражні фільми”.

Анна вкотре отримала запрошення представляти Україну в Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів “INFOMATRIX 2017”, що проходитиме наприкінці квітня у Румунії.

На жаль, поїздка на міжнародний конкурс сплачується стороною, що відряджає учасника, тому учні, вчителі, батьки Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів звертаються до всіх небайдужих надати Анні спонсорську допомогу, щоб вона мала змогу представити свою творчість та продовжувала прославляти наше місто та всю Україну на міжнародному рівні.

Фото http://vikka.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *