Черкаська школярка стала призером міжнародного науково-технічного конкурсу

У місті Фінікс (Арізона, США) завершився міжнародний науково-технічний конкурс молодих вчених Intel ISEF 2016 (проходив з 9 по 13 травня), який став успішним для українських учасників, зокрема і для черкащанки Фіонг Ань Чан, інформує Intecracy.

Від України цього року на міжнародний фінал приїхало 7 фіналістів, відібраних на конкурсах IntelТехно і IntelЕко. За його підсумками молодий талант з Черкас Фіонг Ань Чан посіла III місце в категорії «Математика», а також спеціальний приз конкурсу.

Проект Фіонг Ань Чан, присвячений фігурним числам, став свого роду сенсацією конкурсу. Вона досліджувала властивості фігурних чисел і змогла вивести формулу для знаходження спільних елементів двох їх послідовностей. Тема властивостей фігурних чисел цікавила багатьох іменитих математиків, серед яких Фермі, Ейлер, Коші. Але досі ще нікому не вдавалося вирішити цю задачу. Отримані результати можуть бути використані в різних сферах наук, наприклад, в криптографії та комп’ютерних науках, біоінженерії та нанофізики.

Фото Intecracy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *