Черкаська школярка виборола призове місце на всеукраїнському технічному конкурсі (ФОТО)

Учениця школи №10 виборола призове місце на Всеукраїнському науково-технічному конкурсі Intel-Eкo Україна 2016. Про це інформує  “ВиЧЕрпно” з посиланням на Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Учениця 11-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Вікторія Мякота, яка представляла Черкащину на Всеукраїнському науково-технічному конкурсі Intel-Eкo Україна 2016 в м. Києві  отримала ІІІ місце за категорією «Навколишне середовище». Вона їздила з роботою «Оцінка якості повітря м.Черкаси методом ліхеноіндикації» (за підписом директора конкурсу в Україні, директора НЕНЦ, доктора педагогічних наук В.В. Вербицького та директора Intel з корпоративних питань та урядових справ в Україні та країнах СНД Т.В. Нанаєвої).

Всеукраїнський науково-технічнний конкурс Intel-Eкo Україна 2016 проводився в рамках національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF й сприяв активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді.

Конкурс ставив за мету всебічну підтримку обдарованої молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій та демонстрацію найсучасніших наукових проектів та обмін ідеями.

Фото “ВиЧЕрпно”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *