Черкаська студентка мріє про екстремальну фотосесію

Студентка ЧДТУ Поліна Кравченко навчається за спеціальністю «комп’ютерна інженерія», але мріє взяти участь у тижні високої моди в Парижі. Втілювати свою мрію 19-річна Поліна розпочала, ставши фіналісткою черкаського конкурсу краси «СтудМіс Черкащини».

Про це повідомляє “Про Все”.

– Чи мріяла про кар’єру моделі в дитинстві?

– Так, я давно мріяла стати моделлю, але не була впевнена, чи маю для цього необхідні дані. У підлітковому віці займалася в школі моделей, потім у модельному агентстві, брала участь у кількох показах одягу від місцевих дизайнерів. Два місяці тому подруга показала анкету конкурсу «СтудМіс Черкащини» і вмовила мене заповнити. Я дуже хвилювалася, адже то був мій перший серйозний кастинг.

– Що для тебе найскладніше в підготовці до фіналу?

– Фінального шоу взагалі не боюся. Я звикла бути на сцені. Більше переживаю щодо конкурсу талантів, який відбудеться вже незабаром. Я ніколи професійно не займалася танцями, але знайшла чудового хореографа, разом ми придумали цікавий номер. Тренуюся майже щодня, графік дуже напружений, але все одно боюся виступу, адже поки що бракує досвіду.

– А час для навчання знаходиш?

– Звичайно! Я люблю бути зайнятою, робити купу справ одночасно. Тоді найкраще відчуваєш смак життя. Навчаюся на факультеті інформаційних технологій, спеціальність – «Комп’ютерна інженерія». Вчитися важко, потрібно багато часу проводити за комп’ютером, писати програми, виконувати купу лабораторних робіт. Але вже якось призвичаїлася.

Фото: Євгенії Скорини

– Якби була така можливість, хотіла б стати професійною моделлю?

– Так, моя маленька мрія – взяти участь у Тижні високої моди в Парижі, стати обличчям якогось відомого бренду й посміхатися з обкладинки журналу «Vogue». Я хотіла б попрацювати трохи за кордоном, спробувати свої сили в якихось екстремальних фотосесіях – під водою, у повітрі, навіть павучків та змій не побоюся, якщо цього буде вимагати процес зйомок.

– Кого з моделей зі світовим ім’ям можна назвати сучасним еталоном краси?

– Мені подобається канадська супермодель Коко Роша. Відео, де вона позує, хочеться переглядати знову й знову! Проте, я вважаю, що гарні зовнішні дані для моделі не є визначальними, потрібно мати якусь родзинку, вміти себе подати. Часто дівчат із вадами в зовнішності модні бренди обирають своїм обличчям. Просто вони вміють зробити свою ваду перевагою й нічого не бояться. Успіх може прийти несподівано.

– Як би ти охарактеризувала свій стиль?

– Комфортний, молодіжний, яскравий. Люблю вдягати незвичайні речі. Але люди не дуже розуміють. Тож намагаюся експериментувати з одягом, коли ніхто не бачить. Тільки мама. У мене багато речей, але зазвичай ношу те саме. Іноді я страшенний шопоголік, скуповую багато одягу, який потім просто висить у шафі.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *