Черкаська учасниця телепроекту “Модель ХL” розповіла про кар’єру моделі

Мені сказали, я занадто худа. Аби виграти на проекті, повинна набирати вагу, — розповідає 21-річна Ольга Євса села Ребедайлівка Кам’янсь­кого району на Черкащині. Була учасницею телепроекту “Модель ХL”. До фіналу не дійшла. У неї є 8 тис. підписників у соцмережі “Інстаграм”, інформує gazeta.ua.

Ребедайлівка має 1 тис. населення. До 15 років Ольга жила там. У Черкасах навчалася на маркетолога.

— До Києва потрапила в 20 років, — каже Ольга. — Їхала в нікуди, шукати себе. Першого дня пішла на співбесіду до магазину здорової їжі. Одразу взяли. Пропрацювала кілька тижнів продавцем, і мене підвищили до керівника магазину. Потім дізналася про кастинг на проект “Модель ХL”, вирішила спробувати і пройшла.

У Ребедайлівці всі були в шоці. Я на модель зовсім не схожа.

Односельчанам стало приємно, що не соромлюся говорити, звідки я. Постійно розпитували в мами, як я там. Щовівторка все село дивилося по телевізору проект.

Після нього ставлення знайомих до мене змінилося. Якщо показали по телевізору, то з тебе роблять ідола. З’явилося багато так званих друзів. Раніше майже не спілкувалася з ними. А тепер пишуть, телефонують, такі всі рідні. Не хочу витрачати час на нещирих людей, які мене ігнорували, а тепер шукають дружби.

У школі з мене сміялися, бо виглядала не так, як усі. Соромилася своїх зубів — вони трохи криві. Намагалася не усміхатися. Постійно себе картала за зайву вагу. Перша в Ребедайлівці почала носити капелюхи. Мій стиль не розуміли.

Для людей із села світ, як грецький горіх. Для людей із обласного центру — як кавун. А для людей зі столиці — як м’яч для фітнесу. У маленьких населених пунктах всі одне одного знають. Думка середовища не дає тягнутися вгору, пізнавати щось нове.

Ольга продовжує кар’єру моделі, займається танцями. Живе у Києві.

— Бачу себе лише в модельному бізнесі, — додає. — Я народилася вже моделлю плюс-сайз — важила майже 6 кілограмів. У 6 років мала 35-й розмір ноги. Одягала мамині туфлі. Ходила в них по хаті і всім казала, що буду моделлю. Планую спробувати себе за кордоном. Там більше можливостей для пишних дівчат.

Фото Женский журнал ХОЧУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *