У Черкасах удосконалюють систему Громадського бюджет

Проект, що відкрив черкащанам можливість впливати на управління  бюджетом міста, із кожним роком набирає все більшої ваги. А з 15 жовтня   мешканці Черкас отримають ще більше можливостей  впливати на витрати коштів бюджету на ті цілі, які вони вважають пріоритетними.

Про це інформує “Вичерпно”.

Проект Громадського бюджету, програмне забезпечення для якого створене саме ІТ-фахівцями Черкас, став дієвим інструментом прямої демократії, що дозволяє черкащанам пропонувати власні проекти для фінансування із міського бюджету, а іншим мешканцям міста – голосувати за них, забезпечуючи можливість їх реалізації.

“Цьогоріч до програмного забезпечення проекту буде внесено зміни: із 15 жовтня  черкащани отримають більші можливості у частині голосування за проекти, а проект стане всеукраїнським — зазначив   засновник черкаської громадської ініціативи «Нові люди» та однієї із найбільших ІТ-компаній «eKreative» Віктор Євпак. –   Оновлена платформа Громадського бюджету дасть можливість приєднатися до цієї системи будь-якому місту України.  Таким чином, ми підтримаємо  і об’єднаємо навколо цієї ідеї  цілу спільноту людей, які прагнуть зробити кращим життя у своєму місті – людей, яким не байдуже”.

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *