Черкаська влада збільшить кількість шкільних автобусів

Сесією Черкаської обласної ради подовжено дію обласної програми «Шкільний автобус» до 2020 року – отже, кількість транспортних засобів має значно збільшитися. Наразі в парку шкільних автобусів налічується 176 одиниць автотранспорту.

Про це інофрмує “Прочерк”.

Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів державного, місцевого бюджетів, бюджетів об’єднаних територіальних громад, державного фонду регіонального розвитку, а також інших джерел, не заборонених законодавством. Придбання шкільних автобусів за рахунок коштів місцевих бюджетів здійснюється на засадах співфінансування: 50 % – за рахунок освітньої субвенції по обласному бюджету, 50 % – за рахунок коштів районних бюджетів та бюджетів ОТГ.

Наразі закуплено 9 автобусів, а до початку навчального року на 1 вересня школи отримають ще 6 автобусів. До кінця року в рамках реалізації програми передбачено закупівлю 22 одиниць шкільних автобусів.

Варто зазначити, що паралельно закупівлі транспорту відбувається відновлення та ремонт доріг сполучення, якими курсуватимуть шкільні автобуси. Відповідна робота здійснюється спільно з управлінням транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу.

Водночас створюється найбільш раціональна мережа навчальних закладів, здійснюється перехід старшої школи на профільне навчання, що сприятиме підвищенню якості освіти, забезпеченню ефективнішого використання бюджетних коштів і кадрового потенціалу педагогічних працівників.

Фото zak.depo.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *