Черкаська вокальна студія пропонує безкоштовне навчання

Минулого тижня у Черкасах оголосили набір до безкоштовної вокальної студії VIVA. На навчання можуть прийти охочі до співу юні містяни. Заняття стартують незабаром у трьох вікових групах.

Про це повідомляє “ГромЧе”.

Заняття у вокальній студії проходять по середах та п’ятницях щотижня у різний час. Про години вчителі вокалу домовляються окремо з батьками. Основною із вимог до вступу у безкоштовну школу – це слух та велике бажання, зазначають у студії.

“Заняття у нас відбуваються у середу та п’ятницю. У кожної групи чи дитини свій час, – розповідає у коментарі «ГромЧе» керівник вокальної студії Анастасія Бутовська. – Практика вокалу відбуватиметься на виступах на різних концертах та, за можливості, на конкурсах”.

З дітьми, в основному, вивчатимуть вокальний спів в ігровій формі. Пані Анастасія також додає, що для зацікавленості малечі будуть використовувати і елементи хореографії.

Вокальна студія VIVA запрошує на безкоштовне навчання у молодшу (5-7 років), середню (8-12 років) та старшу (з 13 років) групи. Заняття проходитимуть у Палаці Молоді (вул. Сумгаїтська, 12). Тел. 0932346833.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *