«Черкаська якість»: в області визначено переможців

Другий рік поспіль на Черкащині відзначають кращих виробників у рамках обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

Інформує “0472.ua”.

Ініціатором його започаткування стало ДП «Черкасистандартметрологія», яке за підтримки обласної влади, забезпечило організацію конкурсу на теренах регіону, – розповідає Діловий регіон.

” Усе це – для популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу управлінню якістю, – підкреслює керівник держпідприємства Михайло Чорнопищук.

До списку цьогорічних переможців потрапило 9 виробників. За словами директора ДП «Черкасистандартметрологія», приємно, що серед кращих опинилися не лише ті, хто вже мають у своєму активі нагороди, які підтверджують якість їх продукції, а й дебютанти конкурсу.

Виробники-1

Традиційно найбільше нагороджених було у представників продовольчої групи. Нагадаємо, що конкурсна комісія оцінювала не весь асортимент, а конкретно заявлену на конкурс виробником продукцію.

Так, ПАТ «Юрія» отримала нагороду за кефір нежирний вагою 950г та 1500г. За оцінкою експертів, цей продукт дійсно є якісним, а отже заслуговує на увагу споживачів.

Ще одного молочного виробника – ПП „Імперіал плюс” (смт. Чорнобай) – відзначили за молоко згущене варене натуральне з ароматом горіха.

Звання переможця для ПрАТ “Миронівська птахофабрика” (Канівський район, с. Степанці) виборов охолоджений напівфабрикат – гомілки «Делі» курчати-бройлера.

Не залишився без нагород і один з найбільших в Україні виробників хлібобулочних виробів – ТОВ „Черкасихліб ЛТД”. Свій «знак якості» він отримав за хліб «Миколаївський».

Є чим пишатися і рибопереробникам. ТОВ «Тамако-Інвест» нагородили за представлену для конкурсної оцінки воблу в’ялену.

Для ТОВ “Буассон Еліт” Бельведер Груп” переможне звання виборола горілка «Фартова».

У групі «Промислові товари для населення» нагородили компанію ТОВ «Елеваторбуд» за заявлену продукцію – блоки віконні та дверні з полівінілхлоридного профілю з одно та двокамерними склопакетами ТМ «Сучасне вікно»

У групі «Товари виробничо-технічного призначення» нагорода дісталася ПАТ „Ватутінський комбінат вогнетривів” за каолін кальцинований вогнетривкий.

У номінації «Роботи та послуги, які надаються або виконуються у побутовій та виробничих сферах» переможцем стало ТОВ „Нафтопромінвест” (м. Черкаси). Нагороду було вручено за послугу з розробки документів, що обґрунтовують обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, та розробку інших дозвільних документів в сфері екологічного законодавства.

Виробники-2

Усі нагороди переможцям вручав перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль. Посадовець зауважив, що одним з критеріїв експертної оцінки заявленої для участі у конкурсі продукції була наявність сучасних систем управління. Однак, не менш важливими були контроль за якістю та безпечністю продукції безпосередньо на виробництві, наявність плану розвитку підприємства, оновлення матеріально-технічної бази, проведення навчання працівників та їх мотивація та інші складові без яких зайве сподіватися освоєння нових ринків збуту.

” Ми всі розуміємо, що процес євроінтеграції – справа не одного дня. І формування нової якості виробництва та нової якості продукції теж потребує часу та зусиль. І дуже добре, що сьогодні ми маємо тих виробників, які вже стали на цей шлях та успішно розвивають своє виробництво, – зазначив Віталій Коваль. Він також наголосив, що обласна завжди відкрита та готова допомагати підприємцям у вирішенні їх проблем та труднощів”.

Фото http://www.0472.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *