Черкаська загальноосвітня санітарна школа-інтернат отримала від Китаю кошти на поліпшення матеріально-технічної бази

Мільйон гривень на це спрямує Китайська народна республіка. Такий подарунок зробив школі Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей. Він днями відвідав цей освітній заклад, повідомляє Черкаська ОДА.

Єдина в області Черкаська санаторна школа-інтернат має понад півстолітню історію. Тут нині поєднують навчання з лікувальною терапією 555 дітей з Черкас та області, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом. Масажі, електро-, тепло- та водолікування – це не повний перелік тих послуг, які окрім навчання, тут отримують діти. Для цього створені усі умови, функціонує басейн та гуртожиток.

– Черкаська санаторна школа-інтернат – один з семи діючих в Україні навчальних закладів такого спрямування, – каже заступник очільника області Сергій Овчаренко. – Діти, окрім навчання, залучені до позашкільної роботи у понад десяти гуртках. Тут одна з найсильніших команд з робототехніки. Вони власними силами розробили мобільний додаток з пошуку чистої питної води. Розуміємо, що без належної сучасної освіти у майбутньому не матимемо належного економічного зростання у майбутнього.

Китай виділить 1 млн. грн. Черкаській загальноосвітній санітарній школі-інтернату

Китай не вперше допомагає освітнім закладам Черкащини. Торік навчальний заклад отримав 14 сучасник потужних комп’ютерів з понад 200 наданих КНР для Черкаської області. Цього ж спрямує 1 мільйон гривень на поліпшення матеріально-технічної бази школи-інтернату, наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *