Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету провело робочу зустріч щодо зовнішньої реклами

Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету провело робочу зустріч щодо з’ясування проблемних питань, які мають місце на ринку розміщення зовнішньої реклами, пише АМКУ.

На зустрічі були присутні розповсюджувачі зовнішньої реклами, представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

Як зазначають в Антимонопольному комітеті, найпоширенішими проблемами ринку є недотримання деякими операторами рішення органу місцевого самоврядування щодо демонтажу великогабаритних рекламних конструкцій та схем їх розміщення, встановлення міською владою непередбачених законодавством строків дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами і відсутність законодавчо визначеного механізму затвердження схем розміщення рекламних засобів та реклами на транспорті.

“Територіальним відділенням буде враховано інформацію учасників та про результати робочої зустрічі поінформовано Антимонопольний комітет України з метою недопущення порушень законодавства про захист економічної конкуренції на ринку розміщення зовнішньої реклами та сприяння розвитку конкуренції на ньому”, – запевняють у службі.

Картинка kuznya.biz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *