Черкаське вище профучилище запрошує на День відкритих дверей (АНОНС)

У Черкаському вищому професійному училищі завтра, 12 квітня, відбудеться  День відкритих дверей. Для відвідувачів презентуватимуть професії, які готують в училищі, проведуть різні майстер-класи, а також покажуть виставки різної продукції. Про це повідомляє керівництво училища.

– На заході демонструватимемо привабливість нашого навчального закладу. Буде виставка продукції, яку виготовили наші діти, різнопланові майстер-класи. Також охоче запросимо на екскурсію до нашої лабораторії, – зазначила у коментарі “Черкаси Сьогодні” директор училища Алла Михайлівна Азізова.

У День відкритих дверей у закладі проведуть майстер-класи: приготування булочок різних видів, оздоблень пісочних тістечок; виготовлення прикрас із цукрово-пластичної маси; нарізання овочів та овочевих прикрас; приготування коктейлів і піраміди з шампанського; вирізання елементів для композицій з яєць і яблук; складання серветок різними способами.

Також навчальний заклад облаштує виставки консервації, виробів з дріжджового тіста, композицій з овочів, сервіровка весняного столу, упаковки товару.

Фото з сайту навчального закладу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *