Черкаські актори готують танцювальну виставу (ФОТО)

У черкаському драмтеатрі триває робота над постановкою мюзиклу в ритмі танго «Танго Марії» за мотивами однойменного твору Астора П’яццолли, пише “ВиЧЕрпно“.

Режисер-постановник Анастасія Гнатюк говорить, що дуже рада працювати саме з цією труппою, адже акторів «придивлялася» досить довго, і може назвати ту чи ту виставу, якою кожен із них їй запам’ятався. До деяких, каже, навіть боялася підходити з пропозицією, адже вони вже досить знані в країні актори.

P1080818

Те, що гратиме головну роль у мюзиклі, зовсім не очікувала Олена Передрій, яка власне грає роль Марії. Говорить, це було для неї несподіванкою, адже спочатку мріяла потрапити хоча б у масовку. Однак хороші вокальні та хореографічні дані та акторська майстерність зробили своє, і тепер вона — головна героїня.

Загалом, актори кілька тижнів лише танцювали. І якщо спершу вони не зосереджувалися на деталях, то тепер у кожній сцені намагаються зробити гру ще глибшою і емоційнішою.

P1080776

У виставі лунає жива музика. Диригент-постановник — заслужена артистка України Олена Бєлкіна каже, що працювати з такою музикою не так складно, як цікаво.

З музикою П’яцолли в Черкасах справляється лише вона, а в Києві — один із ста.

– Ця робота дуже віртуозна, – каже Анастасія Гнатюк.

P1080789

Прем’єра вистави відбудеться 23 червня в обласній філармонії.

Головна героїня твору Марія — молода, чарівна мілонгітта, «жінка кабаре» — «нічна квітка насолоди», яка зустрівши справжнє кохання, гине від рук ревнивців та заздрісників. Долаючи кордони смерті, закохані возз’єднуються.

P1080806

Фото ВиЧЕрпно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *