Черкаські активісти пропонують свій варіант роботи із системою закупівель

У мерії завершується майже тригодинне засідання комісії із контролю за закупівлями ЧМР. За результатами члени комісії рекомендують депутатам не ухвалювати рішення щодо скасування рішення міськради про допорогові закупівлі.

Повідомляє “ІнфоМіст”.

Як підсумувала на засіданні юрист комісії Людмила Бордунос, навчальні та медичні заклади виступили за допорогові закупівлі через “Прозорро”. Окрім того, Бордунос заявила, що проект рішення суперечить Конституції України.

Натомість комісія рекомендує виключити із дії “Прозорро” аварійні роботи. Так мерії вдасться більш оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, що трапляються у місті.

Також комісія обіцяє оперативно випрацювати новий механізм роботи із системою закупівель, аби “Прозорро” в місті запрацювало більш ефективно. Серед таких варіантів нині розглядали кілька. Зокрема, проведення закупівель школами та лікарнями, виключення із механізму профільних департаментів (щоб заклади безпосередньо працювали із тендерним комітетом тощо). Новий механізм у комісії обіцяють випрацювати протягом двох тижнів.

Фото vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *