Черкаські бабусі-волонтерки допомагають бійцям АТО

Без відпусток та вихідних.Четвертий рік поспіль черкаські ветерани-волонтери збирають та передають до зони АТО необхідні речі та продукти харчування. Попри поважний вік та хитке здоров’я бабусі з дідусями не припиняють піклуватися про ближніх. І продовжують допомагати українській армії, повідомляє “ЧСН”.

Двадцять вісім років Тетяна Шелест займається благодійністю. Очолювала відділ милосердя, ще коли працювала на заводі РОТОР в Черкасах. З початком війни жінка оточила себе надійними помічниками. Кожен з них відповідає за свій напрямок роботи.

Олену Олексіївну тут називають головним волонтером. Жінка знаходить спільну мову і з депутатами та підприємцями, і зі звичайними черкащанами. Запевняє – в допомозі не відмовляє ніхто.

Волонтерський рух пенсіонерів на Черкащині надзвичайно потужний. Люди прагнуть бути потрібними. Так, Світлана Поліщук пересувається на візку через важке прогресуюче захворювання. Її чоловік та син учасники АТО, а Світлана для них надійний тил.

Голова волонтерської ініціативи “Наш батальйон” В’ячеслав Скічко запевняє – жодна річ не буде зайвою. Якщо спеціальним обладнанням чи технікою вони забезпечують АТОвців, то допомога від пенсіонерів йде переважно до притулків, інтернатів, до так званої “сірої зони”.

До Авдіївки чи Широкіного ці речі доставлять найближчим часом, коли повністю завантажать авто. Долаючи 700 кілометрів та змінюючи один одного за кермом, разом з В’ячеславом його вірна напарниця – Ірина Сенченко.

Фото http://rosmedia.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *