Черкаські депутати опробували систему електронного голосування (ФОТО)

Під час пленарного засідання сесії, 20 березня, міські депутати працювали в тестовому режимі з системою електронного голосування «Голос», інформує прес-служба Черкаської міськради.
Для цього кожному з обранців роздали планшет. Далі – поіменне голосування здійснюється шляхом натискання однієї із кнопок: «за», «проти», «утримався». Утім, під час апробації системи депутатами виникали технічні проблеми.
– У четвер відбудеться продовження роботи 52-ого пленарного засідання сесії із розгляду земельних питань. На ньому депутати знову намагатимуться працювати з електронною системою голосування, – прокоментувала начальник відділу з питань роботи ради Вікторія Курч. – На це засідання ми плануємо запросити представника фірми, яка розробляла цю систему, аби вони могли оперативно надати відповіді депутатам стосовно користування програмним забезпеченням.
 
До слова, за допомогою системи депутати можуть не лише проголосувати, а й зареєструватися, записатися на виступ, ознайомитися з програмою пленарного порядком денним та переглянути проекти рішень.
 
 
 
blank
 
blank
 
blank
 
blank
 
blank
 
blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *