Черкаські енергетики відзначили професійне свято

Запальні, сильні та світлі – працівники енергетичної галузі області сьогодні приймають вітання. У найкоротший день року вони відзначають своє професійне свято – День енергетика.

Про це повідомляє Черкаська ОДА,

??????????????????????????????????????????????????????????????IMG_2766IMG_2770Цього дня в обласній філармонії зібралися фахівці галузі з усіх куточків нашого регіону. За невтомну працю їх відзначили нагородами, дипломами та грамотами від профільного Міністерства енергетики та вугільної промисловості України й обласної влади.

IMG_2821IMG_2824IMG_2814Звертаючись до присутніх заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко, подякував їм за щоденну роботу, завдяки якій забезпечується безперебійна робота усієї області. Втім, наголосив посадовець, зважаючи на сучасні потреби в електроенергії, наявних енергетичних потужностей інколи не вистачає.

“Ви знаєте, що зараз усі зусилля обласної влади спрямовані на те, аби залучити інвесторів до нашого краю, – зауважив Сергій Овчаренко. – Адже це – запорука економічного розвитку та благополуччя кожного з нас. Та будь-якому великому виробнику необхідні енергетичні потужності, яких в області подекуди замало. На обласному рівні вже напрацювано декілька варіантів підвищення енергетичного потенціалу Черкащини. Один з них – будівництво електричної підстанції «Тальне» та тамтешніх ліній електропередач. Вірю, що спільними зусиллями зможемо зміцнити енергетичну незалежність Черкащини”.

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *