Черкаські фіскали звітують про перший мільярд

Збір доходів зведеного бюджету уже перевищив мільярд гривень. Надходження до місцевих бюджетів перевищили півмільярда гривень. А також сплачено майже 400 тис. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Як повідомив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа, з початку року станом на 3 березня платники Черкаської області сплатили до бюджетів усіх рівнів 1011,2 млн. гривень податків і зборів, пише “Черкаський край“.
У тому числі до загального фонду державного бюджету зібрано 496,2 млн.грн. До місцевих бюджетів надійшло 515 млн.грн. У співставних умовах до факту минулого року збір доходів зведеного бюджету сягнув мільярдної планки майже на місяць раніше, ніж торік. І на місяць раніше сягнули півмільярдної позначки надходження до місцевих бюджетів.

Так, з початку року платники Черкаської області сплатили 216 млн.грн. акцизного податку. У тому числі 177,8 млн.грн. акцизу перераховано до Державного бюджету України; 38,2 млн.грн. – до місцевих бюджетів. 224,2 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб наразі надійшло до місцевих бюджетів; Державний бюджет отримав 81,4 млн.грн. цього податку. З початку року зібрано 148,2 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Окрім того платниками перераховано 28,5 млн.грн. податку на прибуток до Державного бюджету і 3,8 млн.грн. податку до місцевих бюджетів.

Платники, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 103,5 млн.грн. єдиного податку – уже на 28 млн.грн. більше, ніж за три місяці минулого року.

Фото 4vlada.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *