Черкаські фотографи показали місто в різних ракурсах (Фото)

У Черкасах презентували виставку фоторобіт екскурсійного соціального проекту “Черкаси в ракурсі”.

Про це повідомляє “Про все”.

DSC_0606

Проект мав на меті показати унікальні сторінки історії міста максимально широкій аудиторії шляхом проведення циклу фото-екскурсій містом та виставки найкращих фоторобіт.

DSC_0601

У проекті взяли участь непрофесійні місцеві фотографи, які виявили бажання показати Черкаси у новому ракурсі. Учасники проекту мали змогу під іншим кутом подивитися на вже знайомі архітектурні споруди та місця відпочинку, зануритися у славне історичне минуле Черкас, помандрувати Дніпром та закарбувати на світлинах неповторні моменти життя самого міста.

DSC_0608

Молоді фотографи відвідали найрізноманітніші екскурсії: невідомим Хрещатиком, побували на давній межі міста (вулиці Надпільній), дізналися про старшу сестру Дніпра і чому “шлях із варяг у греки) лежав саме через Черкаси, помандрували міським парком “Сосновий бір” та відчули атмосферу всеукраїнського музично-мистецького open-air фестиваля ГайдаFest.

DSC_0603

– Ми намагалися створити умови для того, щоб фотографи змогли зробити різноманітні фотографії, – розповідає координатор проекту Юлія Кушман. – На виставці можна побачити як портретні фото, так і пейзажі, емоції людей, будівлі, нічне місто. Ми вважаємо, що наше місто потрібно презентувати з абсолютно різних боків.

image

Виставка фоторобіт у стінах Художнього музею триватиме до 23 серпня.

DSC_0612

 

DSC_0610

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *