Черкаські комунальники готові до завтрашньої негоди

Усі сили буде спрямовано на боротьбу зі снігом у Черкасах під час погіршення погодних умов 8-9 лютого, повідомляє Інфоміст.

Про це повідомив директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник.

Нині всі транспортні засоби, а це 6 тракторів, задіяні та налаштовані на роботу, є запаси солі та піску, проте цього недостатньо.

– Для нашого міста потрібна мінімум 51 одиниця техніки, аби прибирати за технологією. Люди також готові працювати цілодобово, але тільки у тому випадку, коли немає величезної кількості снігу та погодні умови дають можливість розтермінувати прибирання, – розповів Олексій Мельник.

Також чиновник додав, що підприємству було б трохи легше прибирати, якби власники магазинів, приватних зупиночних комплексів утримували у належному стані прилеглу територію. У свою чергу, начальник Управління вуличної інфраструктури ЧМР Сергій Отрешко радить пішоходам звертатися до муніципальної інспекції, якщо приватники не прибирають своїй території. Нагадаємо, унаслідок впливу активного циклону на Черкащині очікуються складні погодні умови.

Вдень 8 лютого прогнозуються сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, посилення вітру до 15-20 м/с.

Впродовж 9 лютого – сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця, у східних районах області – посилення вітру до 15-20 м/с.Температура повітря в цей період коливатиметься впродовж доби від 2º морозу до 3º тепла.

Фото Слово і Діло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *