Черкаські лікарні переходять на електронні картки

Наразі у поліклініках міста триває впровадження в роботу поліклінік електронної версії ведення амбулаторної карти пацієнтів. Для цього до середини грудня інтернет-провайдер має завершити прокладання мереж по поліклінікам. Про це у Facebook повідомляє директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник.

“Відбулася чергова нарада із розробником програмного продукту. Враховуємо усі побажання, викладені в узгодженому технічному завданні. Уточнили бюджет для того, щоби в Першій поліклініці облаштувати серверну кімнату для усіх поліклінік міста. Це, до речі, доволі марудна справа – окремі вимоги до кондиціонерів, систем захисту, пожежної безпеки”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє головний медик міста, до середини грудня планується завершити прокладання Інтернету по дорослим поліклінікам, а з 15 грудня приступлять до дитячих. Наразі тривають навчання медперсоналу.

“Навчання закінчили Перша та Друга поліклініки, приступили Третя та П’ята. Наразі Перша поліклініка, яка приступила у травні до пілотного тестування програми, уже має близько 20 тисяч електронних карт пацієнтів цього закладу”, – додає Стадник.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *