“Черкаські Мавпи” провели масштабний боулінг-турнір з уболівальниками

За традицією, кожного сезону клуб проводить зустріч команди з уболівальниками. Часто це відбувається у вигляді спортивних турнірів. Цього разу “Мавпи” вирішили повернутися до практики турніру у боулінгу, повідомляє прес-служба БК.

Цього разу у боулінг турнірі узяла участь рекордна кількість учасників. Окрім 13-ти гравців основи та тренерського штабу поспілкуватися у спортивній атмосфері прийшло близько 40 уболівальників, серед них як старожили фан-сектора, так і зовсім юні прихильники клубу.

Учасники були поділені шляхом сліпого жереба на 8 команд. Збірні пройшли два кола змагань. Перший був тренувальним, а от другим – заліковим. Виявляється найкраще серед гравців у боулінг грає Макс Конате. Форвард “Черкаських Мавп” протягом турніру вибив відразу п’ять страйків. А от серед уболівальників рівних не було Олександру Сотникову, який у заліковому турнірі набрав 163 очки. Це був абсолютний рекорд змагань.

Та не призи і результати були головними на цій зустрічі. Свято вдалося завдяки теплому спілкуванню та дружній атмосфері. Багато жартів, веселих історій та просто гарного настрою булу подаровано один одному учасниками зустрічі. Говорили і про найближчі матчі, які “Черкаські Мавпи” проведуть дома 23-го та 25-го березня. До речі, квитки на ігри уже доступні в онлайні.

blank

Фінал турніру таки мав спортивну складову. Тут як і у професійному боулінг турнірі усе вирішували заключні кулі. В підсумку перемогу святкувала команда “Сёма”, де окрім самого “Сёми” запалювали Конате і Сотников, свої дорогоцінні бали у загальну перемогу вклали і директор “Темпу” – Олександр Згіблов та директор “Черкаських Мавп” – Володимир Гриценко. Друге місце зайняла команда “Молодые бобры”, а третьою була команда “Страйк”.

blank

Кожен призер цього вечора отримав пам’ятну медаль учасника турніру “Родина “Черкаських Мавп”. А після основної частини програми у вболівальників була нагода поспілкуватися та сфотографуватися з гравцями команди. Однак, головним подарунком був прекрасний настрій який безперечно залишився у кожного з учасників цього свята.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *