Черкаські музейні експозиції про Схід визнали найкращими в Україні

У Києві на Фестивалі “Історія.UA. Без брому та нафталіну”, організованому Інститутом Національної Пам’яті України, були патріоти з усіх куточків України. Серед тих, хто організував найкращі музейні експозиції, присвячені сучасним боям на Сході, окрім столичних, названо музеї в Черкасах і Дніпрі.

Про це пише “Козацький край”.

“Серед учасників дискусії “Мартиролог героїв: фундамент пам’яті російсько-української війни” були і черкащани – заступник директора Черкаського обласного краєзнавчого музею Тетяна Григоренко та директор НІКЗ “Трахтемирів” і ветеран 128-ї гірсько-піхотної бригади Тарас Теліженко. Він створив тематичну виставку “Війна триває” у Черкаському обласному краєзнавчому музеї, саме її визнану однією з найкращих в Україні”, − зазначив радник голови Черкаської ОДА Андрій Кравець, який побував на відкритті Фестивалю.

Він повідомив, що поруч із музейними експозиціями Національного військово-історичного музею України та Національного музею історії України у Другій світовій війні, які мають всеукраїнське визнання на рівні були тільки Черкаси і Дніпро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *